60% 70% 80% 90%

Президент

Об'єднати вміст www.president.gov.ua
Новини
Оновлено: 9 тижнів 1 день тому

Президентське подружжя взяло участь у панахиді за загиблими Героями Небесної Сотні у Михайлівському Соборі

вт, 20/02/2018 - 12:41
Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв участь в панахиді за загиблими активістами Революції Гідності. Богослужіння у Михайлівському Золотоверхому Соборі відправив Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Дуже символічно, що переміг український проект – Президент взяв участь у презентації архітектурного проекту-переможця «Меморіал Героїв Небесної Сотні»

вт, 20/02/2018 - 11:47
«В ці дні ми згадуємо наших Героїв Небесної Сотні. Багато місяців було присвячено роботі із організації  Меморіалу і Музею, і я вдячний нашим шановним друзям з Німеччини, всесвітньо відомим архітекторам, які мають величезний досвід у організації подібних конкурсів. Конкурс зі створення Музею і Меморіалу, який точно дивиться у майбутнє. Бо саме так бачили майбутнє України і саме так дивився кожен із Героїв, яких ми сьогодні згадуємо», - сказав Президент.

Президент підписав Закон щодо забезпечення будівництва меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні

пн, 19/02/2018 - 16:32
Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до пункту 62 Розділ V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо спорудження меморіально-музейного комплексу Героїв Небесної Сотні».

Україна позивається проти Росії до Постійного арбітражного суду в Гаазі за Конвенцією ООН з морського права

пн, 19/02/2018 - 14:58
«Інтереси України мають належним чином бути захищені в міжнародному суді Організації Об’єднаних Націй», - підкреслив Глава держави та підписав Розпорядження щодо представництва України в розгляді питання в Міжнародному арбітражному суді щодо порушення Конвенції ООН з морського права 1982 року. Відповідно до цього документу захищати інтереси нашої країни буде заступник Міністра закордонних справ України Олена Зеркаль.

Марина Порошенко відвідала Міжнародний форум Британської Ради «Unlimited: Мистецтво без меж»

пн, 19/02/2018 - 14:43
19 лютого дружина Президента України Марина Порошенко взяла участь у відкритті дводенного міжнародного форуму «Unlimited: Мистецтво без меж», який проходив у Театрі на Подолі за ініціативи Британської Ради та у співпраці з Благодійним Фондом Порошенка. Серед учасників заходу – 200 делегатів з України, Великобританії, Грузії, Вірменії та Азербайджану – митці, менеджери, продюсери, керівники мистецьких інституцій, хореографи, режисери та представники влади.

Мистецтво учасників Революції Гідності народжене у вихорі бурхливих подій від неймовірно сильної любові до України – Президент на відкритті виставки

нд, 18/02/2018 - 14:21
Президент Петро Порошенка разом з дружиною Мариною Порошенко взяли участь у відкритті виставки, присвяченої учасникам Революції Гідності – творчим особистостям «Переведи мене через Майдан».

Тарас Більчук був надзвичайно світлою людиною – Президент вручив орден Героїв Небесної Сотні доньці активіста

нд, 18/02/2018 - 13:38
Президент Петро Порошенко відзначив орденом Героїв Небесної Сотні громадського активіста, учасника Революції Гідності Тараса Більчука посмертно. Глава держави передав нагороду доньці активіста Наталії під час відкриття виставки, присвяченої учасникам Революції Гідності – творчим особистостям «Переведи мене через Майдан».

Президент підписав Закон, який надає право членам родин загиблих учасників Революції Гідності на призначення дострокових пенсій

нд, 18/02/2018 - 12:44
Президент Петро Порошенко підписав Закон, який надає право членам сімей загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, право на дострокове пенсійне забезпечення за віком.

Президент про свою участь у суді щодо державної зради екс-президента Януковича: Зло повинно бути покаране

нд, 18/02/2018 - 12:42
«Зло повинно бути покаране. Це тому, вперше в українській історії, я прийняв рішення взяти участь у судовому процесі. Безпрецедентно, коли Президент це особисто робить, але це справа кожного з нас», - заявив Петро Порошенко на відкритті виставки, присвяченої учасникам Революції Гідності – творчим особистостям «Переведи мене через Майдан».

Президент: Ми маємо робити все можливе, щоб прибрати з українсько-польського порядку денного чутливі питання і об'єднуватись навколо надзвичайно важливих питань 

сб, 17/02/2018 - 19:11
Президент Петро Порошенко обговорив з Прем'єр-міністром Польщі питання двосторонньої співпраці.

Глава держави: Бути об’єднаними  - найважливіше для нас українців під час російської агресії

сб, 17/02/2018 - 18:43
«Ми тут, ми українці говоримо одним голосом на Мюнхенській конференції з безпеки. Тому,що нам потрібно мати єдність, коли є російська агресія проти незалежної України. Ми маємо захищати нашу свободу, демократію, нашу суверенність та нашу землю. Ми маємо разом відігравати дуже важливу роль», - сказав  Президент Петро Порошенко під час свого виступу на українському ланчі, який відбувся в Мюнхені в рамках конференції з безпеки

Україна зробила усе для активізації співпраці з НАТО - Президент 

сб, 17/02/2018 - 18:40
«Ми проговорили, і я отримав повну підтримку законопроекту про національну безпеку, законопроекту по реформам, який є у складі нашого плану щодо НАТО», - повідомив Президент про свою зустріч з Міністром оборони США та додав, що були проговорені конкретні кроки та досягнуто домовленостей щодо подальшої активізації співпраці з Північноатлантичним Альянсом.

Більше десятка всесвітньо відомих компаній заявили про своє бажання брати участь в управлінні ГТС України - Президент 

сб, 17/02/2018 - 18:38
«Робота проведена дуже велика. НАК «Нафтогаз» найняв радника, який готує пропозицію щодо управління газотранспортною системою України у повній відповідності до міжнародних правил, прозоро», - наголосив Президент Петро Порошенко. 

Президент: Є абсолютне розуміння, що миротворча місія є ключовою складовою мирного мінського процесу

сб, 17/02/2018 - 18:35
Президент Петро Порошенко переконаний, що для запровадження повномасштабної місії миротворців ООН, яка забезпечить повернення окупованих територій під український суверенітет, потрібно дотиснути Росію. Розуміння необхідності такої місії у ключових міжнародних партнерів є, наголошує Глава держави.

Президент України зустрівся з Прем’єр-міністром Республіки Польща

сб, 17/02/2018 - 16:29
У рамках участі у Мюнхенській конференції з безпеки Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Прем’єр-міністром Республіки Польща Матеушем Моравецьким.

Президент України провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО 

сб, 17/02/2018 - 14:43
У Мюнхені Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Президент України зустрівся з делегацією Конгресу США

сб, 17/02/2018 - 13:39
Під час Мюнхенської безпекової конференції Президент України Петро Порошенко провів зустріч із делегацію Конгресу США.

Президент України провів зустріч з Прем'єр-міністром Великої Британії

сб, 17/02/2018 - 12:20
Президент України Петро Порошенко у Мюнхені під час безпекової конференції провів зустріч з Прем'єр-міністром Великої Британії Терезою Мей. 

Президент України провів зустріч з Президентом Європейської Комісії

сб, 17/02/2018 - 11:18
У рамках участі у Мюнхенській безпековій конференції Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Європейської Комісії Жан-Клодом Юнкером.