60% 70% 80% 90%

Президент

Об'єднати вміст www.president.gov.ua
Новини
Оновлено: 48 тижнів 7 годин тому

Мужність, сміливість та вірність присязі воїнів-афганців стали прикладом для нинішніх поколінь захисників України — Президент

чт, 16/02/2017 - 13:22
Президент Петро Порошенко взяв участь в урочистому зібранні, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди відзначення 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Ми знайдемо оптимальні шляхи для припинення блокади, захистимо права громадян України по обидва боки лінії зіткнення і не дозволимо демагогам дестабілізувати ситуацію — Глава держави

чт, 16/02/2017 - 13:16
Президент Петро Порошенко заявляє, що ворог України, не домігшись успіхів у відкритому протистоянні зі Збройними Силами, намагається розхитати ситуацію в державі зсередини.

Найкращим пам’ятником Героям Небесної Сотні стане нова Україна — Президент

чт, 16/02/2017 - 12:42
Президент Петро Порошенко впевнений, що найкращим пам’ятником Героям Небесної Сотні стане нова Україна, побудова якої потребує спільних зусиль.

Президент: Увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні та подій Революції Гідності – питання державної ваги

чт, 16/02/2017 - 12:11
Президент Петро Порошенко наголошує, що у національній пам’яті мають бути збережені події Революції Гідності, які нагадуватимуть прийдешнім поколінням про ціну здобутої для них свободи.

Виступ Президента Петра Порошенка на церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні

чт, 16/02/2017 - 12:02
Зараз ми живемо у вже іншій державі. Щодня ми бачимо нових і нових героїв, які звіряють своє життя з подвигом Небесної сотні. Революцію Гідності продовжують громадяни України із загостреним відчуттям патріотизму.

Президент вшанував пам'ять учасників бойових дій на території інших держав

ср, 15/02/2017 - 09:37
У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав Президент Петро Порошенко взяв участь в церемонії покладання квітів до Меморіального комплексу громадянам України, полеглим в Афганістані.

Президент України провів телефонну розмову з Президентом Туркменістану

вт, 14/02/2017 - 15:07
Президент Петро Порошенко привітав Гурбангули Бердимухамедова із переобранням на посаду Президента Туркменістану. Сторони обговорили шляхи активізації політичного діалогу між двома країнами. Йшлося, зокрема, про організацію офіційного візиту туркменського лідера в Україну у цьому році.

Президент нагородив генерал-полковника Генадія Воробйова орденом Богдана Хмельницького посмертно

вт, 14/02/2017 - 10:54
Президент Петро Порошенко підписав Указ про нагородження генерал-полковника Генадія Воробйова орденом Богдана Хмельницького І ступеня посмертно. Генерала відзначено високою державною нагородою за визначні особисті заслуги у зміцненні обороноздатності та безпеки Української держави, самовіддане служіння народові України, зразкове і бездоганне виконання військового обов’язку.

Україна та Молдова домовилися про відновлення економічного співробітництва – Глава держави

пн, 13/02/2017 - 15:49
Президент Петро Порошенко повідомив, що під час сьогоднішніх переговорів з Прем’єр-міністром Молдови Павлом Філіпом та українсько-молдовських делегацій було досягнуто домовленості про відновлення економічної співпраці двох країн.

Президент наголошує на необхідності завершення демаркації україно-молдовського кордону

пн, 13/02/2017 - 15:11
Президент Петро Порошенко наголошує на необхідності завершення демаркації кордону між Україною і Молдовою, включно з придністровською ділянкою. Цьому питанню та питанню розвитку прикордонної транспортної інфраструктури було приділено окрему увагу під час сьогоднішніх переговорів Глави української держави з Прем’єр-Міністром Республіки Молдова зустрічі з представниками ЗМІ.

Україна і Молдова будуть відновлені у своїх суверенних та міжнародно визнаних кордонах – зустріч Президента України з Прем’єр-міністром Молдови

пн, 13/02/2017 - 14:51
«Зараз ми бачимо наполегливі спроби нав'язати і Молдові, і Україні такі формати реінтеграції, які дозволять ззовні вирішувати долю народів наших країн. Ці спроби, я на цьому хотів би окремо наголосити, приречені на поразку. Україна і Молдова мають і будуть відновлені у своїх суверенних  та міжнародно визнаних кордонах. Хочу ще раз наголосити: Крим, так само як і Донбас – це Україна. Усе демократичне світове співтовариство поділяє і підтримує цю позицію. А ті, хто не згоден – опиняються по інший бік цивілізаційного виміру», - заявив Петро Порошенко.

Президент України провів зустріч з Президентом Республіки Словенія

нд, 12/02/2017 - 16:01
Президент Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Словенія Борутом Пахором, який відвідав Україну в рамках свого міжнародного турне після візитів до Берліна і Москви.

Президент висловив співчуття у зв’язку зі смертю Геннадія Воробйова

сб, 11/02/2017 - 15:54
«Пішов з життя видатний військовий діяч сучасної України. Він помер раптово на робочому місці. Боляче, що такі люди йдуть саме тепер», - йдеться у співчутті Глави держави.

Президент провів нараду з питань реалізації дорожнього експерименту в західних регіонах України

пт, 10/02/2017 - 20:28
В рамках робочої поїздки до Івано-Франківської області Президент Петро Порошенко провів нараду з питань реалізації дорожнього експерименту в західних регіонах України. Президент заслухав доповіді керівників областей щодо реалізації програм будівництва доріг у 2016 році та планів на 2017 рік, за результатами якої дав низку доручень.

Політичні пункти Мінських угод можуть бути реалізовані лише після беззаперечного прогресу у їх безпековій частині – Глава держави

пт, 10/02/2017 - 17:39
«Вибори під російськими дулами і з їхньою (російською – ред.) солдатнею навколо виборчих дільниць є абсолютно неприйнятними і неможливими діями», - підкреслив Петро Порошенко.

Ці пожежні машини допоможуть вчасно та результативно приходити на допомогу – Президент вручив ключі від авто пожежникам

пт, 10/02/2017 - 17:10
Глава держави зазначив, що забезпечення ДСНС сучасною технікою є не подарунком влади, а її прямим обов’язком. «В житті завжди є місце подвигу, і не лише на фронті. Понад 36 тисяч виїздів, які працівники управління ДСНС області здійснили минулого року, в тому числі понад 13 тисяч за сигналом «тривога» – хіба це не ілюструє ступінь ризику, якому ви, шановні рятувальники,  піддаєтеся щодня? 35 врятованих людей – хіба це не показник ефективності та корисності вашої праці?», - зазначив Президент.

​У Запоріжжі відбувся тренінг для працівників психо-медико-педагогічних консультацій у рамках соціальної програми Марини Порошенко

пт, 10/02/2017 - 16:23
8-10 лютого у Запоріжжі, в рамках соціальної програми дружини Президента України Марини Порошенко, проходив третій етап спеціалізованих тренінгів «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати». Навчальний курс пройшли 75 фахівців психолого-медико-педагогічних консультацій Запорізької області, де з липня 2016 року Благодійний Фонд Порошенка спільно з Міністерством освіти і науки України реалізує експериментальний проект по впровадженню практичної моделі інклюзивного освітнього середовища.

Президент взяв участь у відкритті новозбудованого корпусу Галицької центральної районної лікарні

пт, 10/02/2017 - 16:10
Глава держави нагадав, що на Прикарпатті поліклініки не будувалися з 1993 року, а лікарні – з 2003 року. «Галицька центральна лікарня почала будуватися в 1978 році. Кожен Президент обіцяв її добудувати, і лише зараз, коли країна перебуває в дуже непростих умовах, коли ми захищаємо українську землю від російської агресії, коли ми останнє віддаємо на створення наших славетних ЗСУ, вдалося добудувати», - зазначив Президент.

Спільними зусиллями ми кардинально змінюємо країну сьогодні – Президент на відкритті нової поліклініки Коломийської центральної районної лікарні

пт, 10/02/2017 - 14:31
В рамках робочої поїздки до Івано-Франківської області Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті новозбудованої поліклініки Коломийської центральної районної лікарні.

Глава держави провів зустріч з Міністром закордонних справ Туреччини

чт, 09/02/2017 - 23:24
Петро Порошенко та Мевлют Чавушоглу обговорили порядок денний наступного засідання Стратегічної ради високого рівня між Україною та Туреччиною, яку заплановано провести під співголовуванням Глав двох держав навесні поточного року.