60% 70% 80% 90%

Блоґи

відділ культури і туризму

Ось за цим посиланням http://kultura.nadvirna.info ви можете потрапити на блог відділу культури і туризму Надвірнянської районної державної адміністрації.

 

відділ освіти

Ось за цим посиланням http://nadosvita.if.ua//ви можете потрапити на блог відділу освіти Надвірнянської районної державної адміністрації.

управління юстиції

Ось за цим посиланням http://nadvirnajust.blogspot.com/ ви можете потрапити на блог (щоденник) Надвірнянського районного управління юстиції.

Оновлення сайту 2011

Зроблено:

- Реєстрація: Захист реєстрації користувачів від спам ботів (CAPTCHA)
Добавлено захист реєстрації від спам ботів:

Оновлення сайту 2010

В черговий раз найшовся час, щоб зробити дещо корисне для сайту. Як завжди було обговорено ряд питань з керівництвом відділу, та було прийнято пріоритети вирішення проблем.

1)  Мапа сайту - карта сайту, сформовна з всіх інформаційних сторінок на сайті. Також присутні деякі RSS потоки, та карта окремих пунктів меню.

 

Пропозиція блогу/щоденника

Кожен користувач сайту, може вести блог по відділах. Це може бути начальник відділу, чи відповідальна особа. Таким чином можна формувати потік інформаційних матеріалів чи подій адміністрації кожного дня, свого роду щоденник. Це корисно тоді, коли керівництву треба підбити підсумки роботи за день чи за тиждень.

Об'єднати вміст