60% 70% 80% 90%

Діяльність громадської ради

31 серпня  2016 року в  райдержадміністрації відбулося позачергове засідання громадської ради. В засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук та керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. Позачергове засідання громадської ради розпочалось молитвою та вшануванням українських героїв, які полягли за рідну країну. Головне питання зустрічі це обговорення кандидатури начальника райавтодору. На цю посаду керівництво служби автомобільних доріг області пропонує Михайла Литвинюка. Окрім того, обговорили реформування в галузі медицини і як цей процес позначиться на районі в цілому.
Михайло Литвинюк прийшов на зустріч з надвірнянцями та розповів про себе. За плечима у нього 10 років стажу в дорожній сфері, освіта вища, закінчив Рівненський водний університет, володіє англійською мовою. Роботу дорожника починав з будівництва мостів, а далі оновлення автомагістралей, Львів – Івано - Франківськ, Буковель - Яблуниця та інші.
Чи очолювати райавтодор чоловік до кінця ще не визначився. Якщо стане керівником надвірнянських дорожників -  дива жителі району нехай не чекають. Підприємство в занедбаному стані, для нормального функціонування потрібні величезні капіталовкладення.
Проти кандидатури Михайла Литвинюка надвірнянські активісти не заперечували. Вважають професійні якості у чоловіка є, труднощів не боїться.

 

11 жовтня 2016 року відбулося засідання Громадської ради при Надвірнянській райдержадміністрації, у якому взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович,  керівники правоохоронних органів та окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.
 
Учасники засідання заслухали інформацію начальника Надвірнянського відділу поліції ГУНП в області Івана Кавінського стосовно ефективності та результатів роботи поліції в районі за 2015-2016р. по розкриттю кримінальних справ щодо незаконного видобутку піщано-гравійної суміші, незаконної рубки лісу, грабежу майна в жителів району та роботи дільничних інспекторів поліції  за вказані роки.
 

Також на засіданні було розглянуто питання щодо результатів роботи правоохоронних органів про розслідування кримінальних проваджень за фактами незаконного відбору піщано-гравійної суміші на річці Прут в селищі Ланчин та Бистриця Надвірнянська.
 
Наприкінці засідання  представник місцевої прокуратури доповів про роботу прокуратури за 2015-2016 роки.

15 березня в голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза відбулася зустріч з ініціативною групою щодо створення Громадської ради при райдержадміністрації. Учасники наради обговорили питання створення Громадської ради при райдержадміністрації з метою  створення умов для ефективної участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, а також сприяння розвитку громадянського суспільства. Одноголосно вирішено провести чергове засідання ініціативної групи 17 березня о 16.00 год. та розпочати  процес формування Громадської ради.