60% 70% 80% 90%

Корисна інформація

Уряд продовжив дію програми «теплих кредитів» у 2017 році та вдосконалив її процедуру, передбачивши загальний обсяг фінансування у сумі понад 400 млн грн. Про це заявив на засіданні КМУ Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття розробленої Мінрегіоном відповідної урядової постанови.
«Програма «теплих кредитів» довела свою ефективність і затребуваність у населення. З моменту старту Програми на впровадження енергоефективних заходів видано понад 163 тис кредитів на суму 2,7 млрд грн, якими скористались   громадяни, ОСББ та ЖБК», — повідомив Зубко.
За його словами, середня економія теплової енергії від впровадження енергоефективних заходів за програмою, які були в проваджені ОСББ та ЖБК склала:
при термомодернізації стін — 24%;
при облаштуванні індивідуальних теплових пунктів — 10%;
при встановленні енергоефективних склопрозорих конструкцій в місцях загального користування — 14%;
Крім того, зафіксована суттєва економія електроенергії на освітлення місць загального користування (71%).
«Сьогодні 95% ОСББ/ЖБК готові взяти участь у Програмі повторно. Адже  81% опитаних відмітили підвищення комфортності власних помешкань. Щодо приватних домогосподарств, то кожна родина, яка взяла участь у Програмі, завдяки встановленню вікон, заміні застарілих газових котлів, утепленню стін в одноквартирних будинках зменшила споживання газу від 16 до 43%, а після заміни вікон, радіаторів в квартирах багатоквартирних будинків — зекономила до 24% тепла», — зазначив Геннадій Зубко.
 «Ми не лише продовжили програму на 2017 рік, а й вдосконалили процедуру надання кредитів, посилили контроль за впровадженням енергоефективних заходів та використанням коштів, передбачили систему моніторингу ефективності виконання програми», — зазначив Геннадій Зубко.
Він додав, що програма «теплих кредитів» реалізовується у контексті створення Фонду енергоефективності. Вона дає фінансовий інструмент для підтримки енергоефективних заходів. У свою чергу Фонд енергоефективності — інституція, яка, в першу чергу надаватиме людям технічні та рекомендації під фінансові пакети.
Крім того, за словами Віце-прем’єр-міністра програма має мультиплікаційний економічний ефект. Адже кожна гривня бюджетних коштів за механізмом співфінансування таких кредитів залучає кошти самих співвласників, кредитних установ, місцевих бюджетів (у разі наявності місцевої програми додаткового стимулювання) та повертається в бюджети у вигляді податкових надходжень, зменшення видатків на субсидії на оплату комунальних послуг тощо.
Довідково
Постанова розроблена Мінрегіоном з урахуванням норм Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік, яким передбачено фінансування бюджетної програми КПНВН 275.4060 «Реалізація Державної цільової економічної програми енергоефективності». Також це є ключовим елементом секторальних заходів з підвищення енергоефективності відповідно до Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року.

Бережіть енергію!!! Не паліть гроші дарма!!!

Чи готові Ви просто так спалити 500 грн? Саме стільки спалюємо ми чи не щодня, недбало ставлячись до своїх енерговитрат.

Ролик підготовлено проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та Держенергоефективності задля того, щоб привернути увагу українців до проблеми нераціонального використання енергоресурсів.

http://teplo.gov.ua/energoefektivnist/berejit-energiyu-ne-palit-groshi.html

(http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya)

 


 

  

ДолученняРозмір
Ekonomiya_gazu.doc37.5 КБ
krok_1.pdf42.38 КБ
Krok_2_bilshe_300_m.pdf49.8 КБ
Zrobimo_nashu_oselyu_teployu_zatishnoyu_nadiynoyu.doc33 КБ
Subsidiya.png314.02 КБ
Dodatkovo_zaznachaiemo.doc32 КБ
Pro__pidgotovku_do_roboti_v_osinno-zimoviy_period_2015-2016_rokiv.doc49.5 КБ
Профілі вулиць с. Заріччя .pdf353.83 КБ
Про завершення опалювального періоду .doc31 КБ
II Форум енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель»._3.jpg116.4 КБ
Цього тижня населенням залучено рекордну суму коштів на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання за програмою «теплих» кредитів.doc25.5 КБ
Попит на «теплі» кредити продовжує демонструвати позитивну динаміку.doc26 КБ
ЕСКО стає реальністю в Україні: 22 бюджетні установи буде енергомодернізовано за механізмом енергосервісу.doc294.5 КБ
Уряд допоміг ще 3 тисячам родин утеплитися до зими.doc30 КБ
Впровадження енергоефективних заходів у приватному будинку за Урядовою допомогою дає змогу його мешканцям майже вдвічі зменшити платіжки за газ.doc145 КБ
Проект рішення Уряду щодо продовження програми «теплих» кредитів у 2017 році схвалено на Урядовому комітеті.doc26 КБ
Сергій Савчук: Україна переймає досвід Фінляндії у заміщенні газу альтернативними видами палива.doc456 КБ
Сергій Савчук: Українці активно впроваджують енергоефективні заходи, залучаючи на це щотижня щонайменше 100 млн. гривень doc4.52 MБ
Енергоефективність – серед пріоритетів Плану дій Уряду, - Зубко.doc27 КБ
Енергоефективність – шлях до заощадження бюджетних коштів.doc25 КБ