60% 70% 80% 90%

Телефонний довідник

Районна державна адміністрація
Керівництво

Прізвище,  ім'я,
По-батькові
Посада Служ.
тел.
     
Кеніз Олександр Володимирович головаРДА
 
2-91-01
2-23-82
101
     
Тодорук Іван Іванович перший заступний голови РДА  
104
     
Зеленчук Богдан Іванович заступник голови РДА
 
 
105
     
Кравчук Микола Ярославович керівник апарату РДА 2-91-08
108
     
Олендій Тарас Григорович радник голови РДА
 
       
            Відділ інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та організаційної роботи
Головінська Надія Михайлівна начальник відділу 2-91-03 -     
Ткачук Мар’яна
Василівна
головний спеціаліст
 
2-42-45 2-35-16    
Борисевич
Галина Василівна
головний спеціаліст
 
2-91-06
2-31-38
62-3-43    
Марусин Любов Романівна головний спеціаліст
(декретна відпустка)
2-91-06 -    
БілоусЛюдмила Анатоліївна головний спеціаліст
(декретна відпустка)
2-31-38
 
3-24-08    
Масник Наталія Романівна головний спеціаліст
(декретна відпустка)
2-91-03 -    
Лавринович Надія Романівна головний спеціаліст(декр.відп.) 2-91-03 6-71-41    
ПитлюкГалина Василівна головний спеціаліст 
 (декр.відп.)
2-91-03 61-9-12    
Відділ управління персоналом
Угринчук
Світлана Михайл.
Завідувач сектором
 
2-40-49
115
2-43-07    
Рудак Людмила Анатоліївна секретар керівника відділу 2-91-01
2-23-82
     
Шуляк Вікторія Василівна головний спеціаліст
(декретна відпустка)
2-40-49
115
-    
Курищук Наталія Василівна провідний спеціаліст (декретна відпустка) 2-40-49
115
-    

Відділ документообігу, контролю та звернень громадян

Андріїв Ярослав
Богданович
начальник відділу
 
2-91-10 111 -    
Глушко Марія Олексіївна головний спеціаліст
 
2-91-10 2-65-04    
НагорнякОлександра Василівна головний спеціаліст
 
2-91-10
факс
60-2-08    
Думенко
Оксана Богданівна
головний спеціаліст
 
2-91-10 -    
Тацяк Іванна Ярославівна головний спеціаліст (декретна відпустка) 2-91-10 6-14-22    
Лавринович Оксана Василівна головний спеціаліст
(декретна відпустка)
 
2-91-10 -    
Відділ ведення Державного реєстру виборців
Гільтайчук Мирослав Романович начальник відділу
 
2-91-05
2-26-32
60-4-61    
Мочарна Мар'яна Василівна спеціаліст І-ої категорії
 
2-91-05 76-9-77    
Гуменюк Ірина Миколаївна головний спеціаліст
 
2-91-05 2-94-24    
Попович Мар’яна
Ігорівна
провідний спеціаліст
 
2-91-05 -    
Юридичний відділ
Нагорняк Іван Васильович начальник відділу 2-91-14
 
-    
Угринюк Тетяна Романівна головний спеціаліст
(декретна відпустка)
2-91-14
 
-    
Відділ з питань запобігання та виявлення корупції, оборонної і мобілізаційної роботи
Бурій Іван Миколайович начальник відділу
 
2-91-08
107
2-36-42    
Кінаш Ярослав Ярославович головний спеціаліст
 
2-42-45 -    
Букатюк Василь 
Іванович
головний спеціаліст
 
2-31-38
110
61-4-04    
Лавріщук Василь Васильович водій  - -    
Грицанчук Микола Григорович сторож - 2-22-49
 
 
Сектор з питань надзвичайних ситуацій
Рахінський Віктор Володимирович завідувач сектору
 (мобілізація)
2-31-67
114
2-50-45    
Курищук Олександр Романович в.о. головного спеціаліста
 
2-31-67
 
-    
Кінаш Володимир Васильович головний спеціаліст
 (мобілізація)
2-31-67      
Відділ фінансово-господарського забезпечення
Савчук Ганна Федорівна начальник відділу
 
2-49-24
116
63-1-03    
Плаксій Наталія Миколаївна головний спеціаліст
 
2-49-24 2-60-98    
Дем’янчукВалентина Миколаївна Прибиральниця - 2-72-56    
 
                                     
Відділ у справах молоді та спорту

 

Богославець Христина Ігорівна начальник відділу  2-22-15      
Грицюк Наталія Василівна головний спеціаліст
 
2-22-15 -    
БоднарукІгор Євгенович головний спеціаліст
(декр. відпустка)
2-22-15 2-73-03    
           
Центр надання адміністративних послуг
  начальник центру-державний адміністратор 2-53-34      
Мацько Мар’яна Данилівна державний адміністратор 2-53-34      
Боднарук Любов адміністратор        
Мацигін адміністратор 2-53-34      
Корчук Ірина Василівна адміністратор
 
2-31-38
 
-    
Саміляк Уляна Михайлівна адміністратор
(декр. відпустка)
2-23-82
102
-    
Архівний відділ райдержадміністрації
Грицків Мар’яна Ярославівна  начальник 2-31-66 2-70-52    
Федишин Людмила Романівна головний спеціаліст 2-31-66      
Кепещук Ярослава Василівна  Прибиральниця - -    
Служба в справах дітей
Сметанюк Марія Михайлівна начальник служби(декр.відп.)
 
2-91-74 2-86-46    
Вадюк Тетяна Михайлівна
в.о. нач. служби
зав.сектора з питань усиновлення, опіки, піклування та сімейних форм виховання дітей 2-91-74 68-6-33    
Гуменюк Надія Ярославівна
 
гол. спец. відділу фінансово-господарського забез., обліку, звітності та кадр.роботи 2-91-74 2-20-20    
Струк Тетяна Василівна гол. спец. сектора  з питань попередження безпритульності, бездоглядності та захисту прав дітей м.т.050 560 29 17(декретна відпустка) 2-34-72 2-40-81    
           
Управління економічного розвитку і торгівлі
Уніят Василь
Степанович
начальник управління
 
2-91-12
113
2-30-47    
Відділекономічного аналізу та інвестиційної діяльності
Гресько Ірина Олегівна
 (декретна відпустка)
заступник начальника управління, начальниквідділуекономічного аналізу та інвестиційної політики 2-91-12
113
-    
Боднарук Іванна Петрівна головний спеціаліст – бухгалтер 2-21-33 2-73-03    
 
Устімова
Людмила Андріївна
 
головнийспеціаліст
 
 
2-25-07
 
-
 
 
 
 
Сектор розвитку основних видів економічної діяльності
Боднарук
Іван Іванович
начальник відділу
 
2-25-07      
Старків Ярослав
Васильович
головний спеціаліст
 
2-25-07 2-49-21    
Клюфінський Михайло Васильович начальник відділу 
 
2-91-06 64-2-61    
Остап’юк Наталія Олексіївна головний спеціаліст
 
2-91-06 64-2-45    
Сектор розвитку інфраструктури
Вацик Тарас Михайлович завідувач сектору
 
2-25-07 6-60-17    
Климковецька Марія Іванівна головний спеціаліст
 
2-25-07 2-54-15    
Відділ архітектури, містобудування і містобудівного кадастру
та житлово-комунального господарства
Угринчук Тарас Іванович начальник
 
2-23-34      
Лавришин
Любов Михайлівна
головний спеціаліст 2-23-34 -    
Прокопів Юрій Васильович головний спеціаліст
 
2-23-34 2-71-29    
Відділ будівництва
Чіх Богдан Васильович начальник відділу
 
 
2-30-26
     
Кушнір Анна Василівна головний спеціаліст
 
2-30-26 2-82-08    
Романишин Ольга Миколаївна головний-спеціаліст-бухгалтер
 
2-30-26      
Управління фінансів райдержадміністрації
Обідняк Михайло Васильович начальник управління
 
2-22-40
118
66-2-79    
Свідрак Леся
Ярославівна
заст.начальника управління, начальник бюджетного
відділу
2-31-44 2-41-02    
Дунець Світлана
Михайлівна
головний спеціаліст бюджетного відділу 2-21-45 -    
Мамчук Назарій
Юрійович
провідний спеціаліст бюджетного відділу 2-21-45 2-46-67    
Дутчак Мар’яна Ярославівна оператор комп’ютерного набору (декр. відп.) - -    
Русаловська Лариса Мих. начальник відділу доходів і фінансів галузі виробничої сфери 2-23-94 73-0-87    
Николайчук
Олександра
Миронівна
головний спеціаліст відділу доходів і фінансів галузі виробничої сфери 2-23-94 2-26-93    
Мрічко Надія
Михайлівна
начальник відділу фінансивого, кадрового та господарського забезпеченняй 2-20-06 2-49-94    
Іроденко Ірина
Степанівна
головний спеціаліст відділу фіна-нсового, кадрового та господар-ського забезпечення 2-53-47 2-60-63    
Гаврищук Тетяна
 Іванівна
провідний спеціаліст сектору розрахунків за енергоносії 2-40-06 2-81-44    
Кобзей Ганна
Василівна
провідний спеціаліст  відділу доходів і фінансів галузі виробничої сфери 2-22-40 2-66-91    
Пилипюк Марія
Миколаївна
прибиральниця 2-22-40 2-86-56
61-5-95
   
Територіальний центр соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)
Огерук Роман Михайлович директор центру,
 
2-65-13 -    
Гнатюк Людмила  Миколаївна начальник відділу бухгалтерського обліку та кадрової роботи - головний бухгалтер
 
2-51-27 -    
Управління соціального захисту райдержадміністрації
Гундяк Ярослав Володимирович начальник 2-65-27 -    
Швенг Ірина Яремівна заступник начальника
 
2-65-27 -    
Стецюк Романія Ярославівна заступник начальника управління 2-65-27
 
2-41-24    
Петроняк Любов Зіновіївна начальник відділу бухгалтерського обліку  
2-26-77
 
2-72-27
 
 
Городиська Наталія Василівна начальник персоніфікованого обліку пільгової категорії населення 2-65-27
 
2-45-78    
Бурій Світлана Максимівна начальник відд.контролю за правильністю призн.та виплати пенсій 2-60-99
 
-
 
 
Жолобчук  Тамара Михайлівна начальник відділу державних соціальних інспекторів 2-65-27
 
2-37-59    
Федорович Галина Йосипівна начальник відділу праці  та соціально-трудових відносин 2-60-99 -
 
 
Янцюк Роман Іванович начальник відділу автоматизо-ваної обробки інформації та контролю соціальних виплат 2-65-27
-
-    
Леочко Тетяна Юріївна начальник відділу соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці 2-60-99
2-73-52
-    
Юрчило Марія Іванівна начальник відділу  прийняття рішення по наданню соціальних допомог та компенсацій  
2-60-99
-
-    
Гаврищук Оксана Михайлівна нач.відділу прийому громадян щодо надання соц.допом. та компен. 2-60-99
 
-    
Відділ культури райдержадміністрації
Зварчук Олександр Михайлович начальник відділу
 
2-91-48 -    
Багрійчук Ольга
Михайлівна
головний спеціаліст
відділу   
2-27-86 64-2-62    
Остап’юк Андрій Васильович головний спеціаліст
 
 
2-27-86
 
-    
Мартинюк
Марія Дмитрівна
в.о. головного бухгалтера відділу 2-63-23 -    
Кушнерчук
Марта Іванівна
директор центр. бібліотечної системи     2-34-77 2-67-83    
Відділ освіти райдержадміністрації
Северилов Степан Вячеславович начальник відділу
 
2-83-57 66-3-16    
Криска Іван Миколайович заст. начальника відділу        
Дзем’юк Тетяна Михайлівна головний спеціаліст
 
2-23-16 2-95-66    
Безбородько Микола Петрович головний спеціаліст
 
2-86-14 -    
Штаєр Марта
Федорівна
головний спеціаліст
 
2-86-14 2-72-53    
Мельник Марія
Василівна
головний спеціаліст
 
2-86-14 -    
Петрик Богдан Васильович директор районногоінформаційно-методичногоцентру  2-37-91 2-26-27    
Явірницька Оксана Сергіївна головний бухгалтер центр. Бухг.  2-41-33
 
2-62-20    
Винник Михайло Васильович Гол.Райкому проф-ки праців.освіти  2-65-34 6-63-63