60% 70% 80% 90%

Районний центр зайнятості

Надвірнянський районний центр зайнятості

Адреса: м-н Шевченка,1

Тел.: 2-32-65; 2-34-61; 2-21-82

Керівник: Петрішак Володимир Васильович

 

Служба зайнятості – надійний помічник в пошуку роботи

Якщо Ви залишилися без роботи або бажаєте змінити місце роботи – звертайтеся до місцевого центру зайнятості.

Якщо Ви завітали вперше - зверніться до диспетчера-консультанта. Він пояснить як користуватися інформаційними матеріалами та технічними засобами, що розміщені у центрі зайнятості.

У секторі самостійного пошуку роботи Ви маєте можливість самостійно знайти інформацію про вільні робочі місця (розмір заробітної плати, характер та режим роботи, професійні вимоги до кандидатів) і вибрати кращі варіанти свого працевлаштування.

Якщо в секторі самостійного пошуку роботи Ви не знайшли необхідної інформації, диспетчер спрямує Вас до спеціаліста з працевлаштування, який допоможе підібрати підходящу роботу з урахуванням Ваших кваліфікаційних характеристик та побажань.

Також, спеціалісти центрів зайнятості:

- нададуть індивідуальні консультації щодо перспектив Вашого працевлаштування;

- у разі неможливості працевлаштування за фахом допоможуть зорієнтуватися у виборі чи зміні професії;

- допоможуть оволодіти необхідними навичками щодо результативного пошуку роботи та технікою самопрезентації роботодавцю;

- запропонують відвідати тематичні або загальні постійно діючі семінари та тренінги;

- нададуть профінформаційні послуги та індивідуальні консультації з професійної орієнтації.

Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи або працевлаштовуватися самостійно.

Реєстрації в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, підлягають усі незайняті громадяни, які звернулися до служби зайнятості за сприянням у пошуку роботи та виявили бажання зареєструватись у службі незалежно від причини звільнення з підприємства, установи, організації.

Звертайтесь до державної служби зайнятості – ми працюємо для Вас!