60% 70% 80% 90%

Допомогти жінкам у покращенні власної ситуації у сфері зайнятості

З метою підвищення самооцінки та впевненості у жінок, Надвірнянським районним центром зайнятості систематично проводяться семінари та тренінги для жінок, які зареєстровані в службі зайнятості та шукають роботу. 
      Основне завдання цих заходів - зміна уявлення щодо перспектив професійної самореалізації та кар’єрного зростання, надання інформації послуг служби зайнятості та формування у кожного присутнього позитивної установки на вирішення власного питання, зняття психологічної напруги. 
 На семінар, який був проведений 9 серпня, були запрошені безробітні жінки з числа тих, які не мають професії, довгий час перебувають на обліку та вік їхній становить 40 – 45 років.  Учасники семінару дізналися про ситуацію на ринку праці району, розглянули помилки, яких припускаються жінки під час пошуку роботи, вивчили типи кар’єрного зростання.
Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк відділу активної підтримки безробітних проінформувала присутніх щодо можливостей та умов навчання за професіями, розповіла про послуги служби зайнятості. Даний захід охопив 10 осіб.   
 Проводячи такі заходи, можна з упевненістю твердити, що вони допомагають формувати у безробітних жінок адекватну самооцінку, впевненість у власних силах, бо на них відпрацьовуються навички самопрезентації та самопошуку, виконуються вправи, що підвищують самооцінку та впевненість у собі. Такі заходи приносять позитивний результат: жінки спілкуються, будують плани щодо професійного майбутнього, розповідають історії жіночої долі, обговорюють прогресивні вчинки в трудовій діяльності.
 
 
 
Уляна Півторанюк - провідний фахівець
з профорієнтації відділу активної підтримки 
безробітних 
Надвірнянським районним центром зайнятості