60% 70% 80% 90%

Позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

  
09 лютого в РДА відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянули питання  про оперативне реагування на надзвичайні ситуації в період ускладнення погодних умов та про звернення відділу освіти райдержадміністрації щодо захворюваності учнів (вихованців) закладів освіти району на кір, ГРИП, ГРВІ.
Богдан Зеленчук наголосив, що під час негоди для забезпечення дорожніми організаціями  оперативного проведення заходів із розчистки автомобільних доріг від снігових заметів,  працівникам патрульної поліції варто забезпечити регулювання руху автотранспорту на проблемних ділянках доріг для уникнення автомобільних заторів, інформувати учасників автомобільного руху про ускладнення проїзду по автошляхах, проблемні ділянки доріг та резервні маршрути їх об’їзду, у разі введення обмеження в’їзду-виїзду великогабаритного транспорту на перевалах і проблемних ділянках доріг,  спрямовувати такі транспортні засоби до місць тимчасової стоянки. 
Також дано доручення філії “Надвірнянський райавтодор” посилити контроль за станом автомобільних доріг на території району бути в готовності організувати своєчасне їх розчищення від снігу і обробку протиожеледними матеріалами, районному відділу УДСНС в Івано-Франківській області забезпечити оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації і небезпечні події в умовах низьких температурних режимів, сильного снігопаду, вітру, снігових заметів, готовність до розгортання, за зверненнями місцевих органів влади, мобільних пунктів обігріву та організувати на них цілодобове позмінне чергування особового складу і дотримання пожежної безпеки та санітарно-гігієнічних норм  у взаємодії з філією “Надвірнянський райавтодор” вживати заходи щодо евакуації транспортних засобів із снігових заметів та надання допомоги потерпілим.
Водіям районурадять утриматися від поїздок упродовж негоди. 
Заступник голови РДА зазначив, що усі служби, які забезпечують життєдіяльність району, готові до ліквідації наслідків негоди. 
     Щодо захворювання учнів закладів освіти районуна кір, ГРИП, ГРВІ доповіли начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов та заступник головного лікаря центральної районної лікарні з питань материнства та дитинства Ганна Длябога.
         У Надвірнянському районі на сьогоднішній день захворіли на кір 51 людина. З них:16 дорослих та 35 дітей. Лабораторно підтверджено кір в 15 чоловік. Варто зазначити,  що всі хворі не отримали щеплення.
       Слід зауважити, що на даний час в ЦРЛ в достатній кількості знаходиться вакцина проти дифтерії, коклюшу та правця. Медики просять всіх жителів району, які ще не одержали щеплення звернутися в ЦРЛ та  привитися.
За словами Галини Длябоги на сьогоднішній день епідеміологічний поріг в Надвірнянському районі по захворюваності на ГРВІ та ГРИП не перевищений.  Станом на 09.02.2018 рік в районі захворіло 177 людей. З них:
107 дітей до 17 років, 73 школярів.
Вирішено призупинити навчально-виховний процес в Делятинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Пнівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Назавизівській ЗОШ І-ІІІ ст. до 14.02.2018 року, з метою запобігання розповсюдження ГРВІ.