60% 70% 80% 90%

Працевлаштування молоді – корисні поради

Фахівці Надвірнянського районного центру зайнятості систематично проводять індивідуальні профконсультації та групові заходи. Під час спеціалізованих семінарів спеціалісти навчають безробітних техніці пошуку роботи, вмінню спілкуватися з майбутнім роботодавцем під час співбесід, складати резюме, заповнювати різні документи. Особливо важливими є проведення заходів з молоддю.
З цією метою 15 травня 2018 року відбувся семінар на тему: «Молодь на ринку праці», на якому провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Надвірнянської районної філії Івано-Франківського ОЦЗ Уляна Півторанюк розповіла про основні моменти, які стосуються пошуку роботи.
Розпочався захід з ознайомленням з папками різноманітної тематики, що стосувалась питання працевлаштування молоді: «Сайти для пошуку роботи», «Міграційні питання і наслідки», «Поради молоді», «Ефективна співбесіда», «Моделі поведінки осіб при співбесіді» тощо. На заході безробітні молоді особипройшли тест «Вміння спілкуватися», який дав змогу визначити рівень вміння спілкуватись з потенційним роботодавцем з метою працевлаштування на роботу.
«Людині, що шукає роботу, необхідно постійно пам'ятати про те, що конкуренція між претендентами на вільні робочі місця постійно загострюється, а перемогу в цій боротьбі отримують якраз ті, хто найбільш підготовлений до неї», - наголосила фахівець.
Семінар проходив у невимушеній атмосфері спілкування, конструктивного діалогу між слухачами - тією категорією молодого покоління, яка потребує посиленої уваги та допомоги.
 

 
Уляна Півторанюк – провідний фахівець з профорієнтації
відділу надання соціальних послуг
Надвірнянської районної філії Івано-Франківського ОЦЗ