60% 70% 80% 90%

Новини

Інформація яка відображає свіжі події - новини Надвірни, Надвірянщини, району, адміністрації.

Міноборони оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії імені Богдана Хмельницького

Міністерство оборони України проводить прийом нових оригінальних творів для участі у конкурсі на здобуття премії імені Богдана Хмельницького у 2017 році відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 1жовтня 2008 року № 873 «Про премію імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва».

В Івано-Франківську відбулася VІІІ звітно-виборна конференція Ради профспілок області

У її роботі взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, голова Ради профспілок області Ігор Басюк, якого, до речі, знову переобрано на наступний термін.

16-ти прикарпатським студентам ВНЗ – учасникам антитерористичної операції – призначено стипендію голів обласної державної адміністрації та обласної ради

Відповідне розпорядження від 19.06.2017 року № 345/549-р підписано головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком та головою обласної ради Олександром Сичем.

Розглянуті актуальні напрямки інформування громадськості з питань перспектив співробітництва України з НАТО

20 червня в обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань організації виконання заходів в області щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 рік.

Перевірено готовність пляжів області до оздоровчого сезону 2017 року

У період підготовки до оздоровчого сезону працівники Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взяли участь в комісійних обстеженнях пляжів.
Об'єднати вміст