60% 70% 80% 90%

Новини

Інформація яка відображає свіжі події - новини Надвірни, Надвірянщини, району, адміністрації.

ЦВК призначила перші місцеві вибори ще у 49 ОТГ

ЦВК призначила перші місцеві вибори ще у 49 ОТГ на 24 грудня 2017 року.

З нагоди відзначення Дня захисника України у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї відбулося урочисте складання обітниці курсанта

Заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук взяв участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня захисника України та чергової річниці створення Прикарпатського військово-спортивного ліцею.
          Під час святкування, молоді ліцеїсти, учні  восьмих класів, склали обітницю та  пройшли урочистим маршем на стройовому плацу.

На Прикарпатті знову поширюються неправдиві звернення щодо надання фінансової підтримки дітям

Останнім часом почастішали випадки звернень нібито за дорученням керівництва облдержадміністрації до очільників підприємств, організацій та установ різних рівнів і форм власності щодо надання фінансової допомоги дітям-сиротам.
Мова йде про перерахування коштів на рахунки благодійних організацій нібито для проведення заходів із оздоровлення дітей у таборах відпочинку, санаторіях, лікувальних закладах.

Підписано Меморандум щодо розробки проектів закладів освіти з урахуванням потреб людей з інвалідністю

Дружина Президента України Марина Порошенко та віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко підписали Меморандум про співпрацю.

Від електронного транспорту до навчальної платформи для бійців АТО - Україна і Литва запускають 11 спільних проектів на 2018-2019 роки

Україна та Литва проведуть спільні дослідження за 11 науково-дослідними проектами у 2018-2019 роках. Відповідний Протокол було підписано під час Сьомого засідання українсько-литовської комісії зі співробітництва у сфері науки та технологій, що відбулося у м. Вільнюсі.

Cтан забезпеченості природним газом закладів освіти, охорони здоров’я, культури і соціального захисту обговорили на нараді в ОДА

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка відбулася нарада щодо стану забезпеченості бюджетних установ області природним газом на опалювальний період 2017/18 років.

Президент підписав Закон щодо пенсійної реформи

Президент Петро Порошенко в присутності Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та Глави Адміністрації Президента України Ігоря Райніна підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій".

СТАРТУВАВ МІЖНАРОДНИЙ ФОТОКОНКУРС "ВІКІ ЛЮБИТЬ ПАМ'ЯТКИ 2017"

1 вересня стартував щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки», мета якого — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Десять світлин, які отримають найвищі оцінки журі,  братимуть участь у міжнародному етапі конкурсу.

Об'єднати вміст