60% 70% 80% 90%

Освіта

Новини відділу освіти Надвірнянської РДА

ОСОБЛИВІ ПОТРЕБИ – СПОРТУ НЕ ЗАВАДА

Учні шкіл району з  інвалідністю, міцні духом та з великою силою волі.
28 листопада 2017 року на базі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулися  перші районні змагання «Спорт для всіх» для дітей з інвалідністю.

Перемоги юних економістів Надвірнянського ліцею на 9 обласному турнірі

7-8 жовтня 2017 року у приміщенні Івано-Франківського академічного ліцею пройшов 9 обласний турнір юних економістів як предтеча 13 Всеукраїнського турніру юних економістів, що цього року приймає наша область.
 

У вересні стартує Всеукраїнський профілактичний рейд «Урок»

Уже традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід “Урок” з метою виявлення дітей, які не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації.

Перемога в Юніор-Бізнесі-4

4 липня 2017 року п'ятнадцять команд із західних областей України змагались у конкурсі бізнес-ідей в місті Івано-Франківську.

ХІ Всеукраїнський турнір юних економістів

З 27 по 31 жовтня 2015 року у м.Рівне проходили економічні змагання в межах 11 Всеукраїнського турніру юних економістів. На змагання прибуло 12 команд у складі 5 учнів та вчителя. Цьогоріч у турнірі взяли участь 3 команди з м.Харків, 2 команди з м.Рівне, 2 команди з Волинської області, 2 команди з Сумської області та по 1 команді з Львівської, Житомирської та Івано-Франківської областей.

Експерти обговорили реформу загальної середньої освіти


14 вересня 2015 року відбувся круглий стіл на тему «Реформа середньої освіти: школа очима батьків, вчителів та директорів шкіл».
Об'єднати вміст