60% 70% 80% 90%

ОГОЛОШЕННЯ

Статичний інформаційний термін для відображення подій які так чи інакше відубдуться.

Міжнародна спеціалізована виставка Експо -2017 «Енергія майбутнього»

До відома теплопостачальних та енергетичних підприємств району з 10 червня -10 вересня 2017 року відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка Експо -2017 «Енергія майбутнього» у м. Астана, республіка Казахстан.
Просимо взяти участь у заході.   

По всій Україні погіршаться погодні умови

Через активний циклон 20-22 квітня по всій Україні очікуються складні погодні умови - сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу, утворення снігового покриву, посилення вітру до 15-20 м/с. Про це передає УНН з посиланням на прес-службу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Тренінг з підготовки проектних заявок для участі в конкурсах міжнародної технічної допомоги «Проектний менеджмент: від проблеми до заявки»

  ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр»                                               за сприяння Надвірнянської районної державної адміністрації

До уваги суб’єктів туристичної діяльності району!

22 квітня 2017 року на каскаді «Райдуга» міста Запоріжжя планується проведення Запорізького туристичного фестивалю-ярмарку «Запоріжжя – місце щастя».
Метою фестивалю є просування на південно-східному туристичному ринку України нових туристичних продуктів, розширення кола ділових партнерів, активізація маркетингової та інвестиційної політики.

Конкурс "Малих грантів 2017” – оголошення

В рамках програми існує можливість дофінансування кожного проекту в розмірі до 30 тисяч євро.

Міжнародний фестиваль-конкурс фото-, теле-, радіо- та друкованої журналістики «Матриця»

19-23 червня  2017 року в м.Вільнюсі (Литовська Республіка) відбудеться Міжнародний фестиваль-конкурс фото-, теле-, радіо- та друкованої журналістики «Матриця»!

Об'єднати вміст