60% 70% 80% 90%

ОГОЛОШЕННЯ

Статичний інформаційний термін для відображення подій які так чи інакше відубдуться.

Брифінг щодо призову громадян

На виконання розпорядження головнокомандувача Сухопутних військ збройних сил України від 23.02.2018 №116/9/2600 у залі засідань Надвірнянської районної державної адміністрації 01.03.2018р. о10год. відбудеться брифінг, який проводиться з метою належного сприйняття суспільством факту чергового призову громадян на строкову військову службу та недопущення негативних проявів, непорозуміння щодо проведення заходів, пов’язаних з призовом громадян на строкову службу.

Військова частина 3072 Національної гвардії України проводить набір чоловіків на військову службу за контрактом

Вимоги до кандидатів:
вік від 18 років,
придатність за станом здоров’я,
належна фізична та психологічна підготовка.

Переваги:
грошове забезпечення у розмірі від 7000  грн. на місяць,
соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей,
право на отримання пенсії після 25 років календарної служби.
Адреса: с. Старий Лисець, Тисменицький р-н, Івано-Франківська область, в/ч 3072.
Телефон: 067 672 23 26, 0679889903

Запрошуємо на урочистості з нагоди Дня Соборності України, які відбудуться 22 січня

22 січня о 14.00 в районному будинку культури з нагоди відзначення Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки відбудеться святковий концерт за участю художніх колективів району. Запрошуємо надвірнянців та гостей міста на святкування.

Запрошуємо на Свято Пампуха

Запрошуємо файних газдинь  та файних газдів  на Свято Пампуха в рамках культурно-мистецького проекту «Файне Різдво у Надвірній»!
Для вас:
-     смачні пампушки;
-     конкурси різдвяних віншувань, пампухоїдів;
-     майстер-клас із зав’язування гуцульської хустки;

Вітання голови райдержадміністрації з Міжнародним днем волонтера!

Шановні волонтери! 

5 грудня в більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. У Міжнародний день волонтера слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення.

До уваги громадян !

5 грудня 2017 року з 10.00-12.00 год. в приміщенні відділу Надвірнянського бюро правової допомоги відбудеться прийом громадян керівництвом Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області спільно з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  в Івано-Франківській області.

День пам'яті жертв голодоморів

У суботу, 25 листопада, запрошуємо усіх бажаючих долучитися до заходу з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів. Збір громадськості на майдані Шевченка о 15.00. А о 16.00 пройде загальноукраїнська хвилина мовчання. Запаліть свічку та поставте її на своє підвіконня з 16.00. Хай запалена свічка стане пам’яттю про всіх, хто помер під час жахливого, трагічного Голодомору.

Об'єднати вміст