60% 70% 80% 90%

ОГОЛОШЕННЯ

Статичний інформаційний термін для відображення подій які так чи інакше відубдуться.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ КРЕДИТІВ ОБЛАСНИМ ФОНДОМ ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА НА СЕЛІ

Програма «Власний дім» розроблена відповідно до Указу Президента України від 27.03.1998 року № 222 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» та діє з метою фінансової підтримки індивідуальних забудовників шляхом надання їм довгострокових кредитів для спорудження індивідуальних житлових будинків.

Колегія райдержадміністрації

05 жовтня о 10.00 год. в  залі засідань Надвірнянської  райдержадміністрації відбудеться колегія, на якій будуть розглядатись наступні питання:

Проводиться реєстрація команд на Першість району з волейболу серед чоловічих команд сезону 2017-2018 років

Відділ молоді та спорту Надвірнянської РДА спільно з Федерацією волейболу Надвірнянського району проводить реєстрацію команд на Першість району з волейболу серед чоловічих команд сезону 2017-2018 років. До участі запрошуються збірні команди селищ та сіл району, підприємства і організації Надвірнянщини, а також усі бажаючі.
Заявки приймаються до 10 жовтня 2017 року.
Детальна інформація за номером 0970054906 або 0661056042-Богдан

До уваги підприємців!!! В Івано-Франківську відбудеться інформаційно-практичний семінар на тему «Можливості ділової та інвестиційної діяльності у Німеччині на прикладі Вільної Федеральної Землі Баварія»

Метою семінару є ознайомлення підприємців Івано-Фраиківшини з рамковими умовами експортно-імпортної діяльності, шансами для експорту, виробничої та комерційної кооперації з німецькими фірмами, а також здійснення підготовки до участі українських підприємств у третьому Німенько-Українському бізнес-форумі у Німеччині.
Отож, даний захід буде корисний усім, хто мас експортний потенціал та зацікавлений у співпраці з Німеччиною.
 

Корисна інформація для споживачів про ваговимірювальну техніку

У наш час неможливо уявити собі побут без щоденних  розрахунків між продавцем та покупцем з використанням  показників ваговимірювальної техніки.  Проте, останнім часом на ринках, ярмарках, МАФах спостерігається масове використання ваг невідомого походження,  ваг китайського виробництва та ваг з ознаками зовнішнього втручання, які є основним інструментом для здійснення продавцями шахрайських дій при зважуванні товарів.

УВАГА! Інформаційний бюлетень

Завітайте на Фестиваль!

Показовим та хвилюючим на святі буде те, що звучатимуть виключно чоловічі голоси. Скористайтеся чудовою можливістю послухати українську, патріотичну пісню. Такі урочистості, безперечно, мають єднати і возносити духовно - нас і Україну.

День незалежності України – святкуємо разом!

       День Державного Прапора України
 
23 серпня, м. Надвірна, майдан Шевченка
    
-   09.30 год. - формування колони громадських організацій та молоді для винесення  полотнища Прапора України (біля будинку «Просвіти» в м. Надвірна, вул. Мазепи до майдану Шевченка);

Об'єднати вміст