60% 70% 80% 90%

ОГОЛОШЕННЯ

Статичний інформаційний термін для відображення подій які так чи інакше відубдуться.

День незалежності України – святкуємо разом!

       День Державного Прапора України
 
23 серпня, м. Надвірна, майдан Шевченка
    
-   09.30 год. - формування колони громадських організацій та молоді для винесення  полотнища Прапора України (біля будинку «Просвіти» в м. Надвірна, вул. Мазепи до майдану Шевченка);

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

З метою посилення інформаційно-методичної підготовки, головні заходи міжнародного, всеукраїнського Проекту «Холодноярська Проща» змінюють дати проведення і відбудуться з 24 по 27 серпня 2017 року.

Увага семінар!!!

20 липня 2017 року об 11.00 в залі засідань Надвірнянської ОДПІ відбудеться безкоштовний семінар для платників податків на тему: «Актуальні питання оподаткування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

До уваги суб’єктів туристичної діяльності району!

Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації спільно з Асоціацією Індустрії Гостинності України  в рамках реалізації проекту ЄС «Івано-Франківська область – край для туризму» організовують тренінг-семінар «Команда розвитку туризму Івано-Франківської області».

«Сорочинський ярмарок»

Цьогорічний «Сорочинський ярмарок» пройде з 22 по 27 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

Об'єднати вміст