60% 70% 80% 90%

ОГОЛОШЕННЯ

Статичний інформаційний термін для відображення подій які так чи інакше відубдуться.

Вітання голови райдержадміністрації з Міжнародним днем волонтера!

Шановні волонтери! 

5 грудня в більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. У Міжнародний день волонтера слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення.

До уваги громадян !

5 грудня 2017 року з 10.00-12.00 год. в приміщенні відділу Надвірнянського бюро правової допомоги відбудеться прийом громадян керівництвом Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області спільно з директором Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  в Івано-Франківській області.

День пам'яті жертв голодоморів

У суботу, 25 листопада, запрошуємо усіх бажаючих долучитися до заходу з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів. Збір громадськості на майдані Шевченка о 15.00. А о 16.00 пройде загальноукраїнська хвилина мовчання. Запаліть свічку та поставте її на своє підвіконня з 16.00. Хай запалена свічка стане пам’яттю про всіх, хто помер під час жахливого, трагічного Голодомору.

Про санаторно-курортне лікування

Особи, які є учасниками антитерористичної операції, особи з інвалідністю, громадяни, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, мають право оздоровитися та самостійно обирати санаторій для оздоровлення вищого або першого рівня акредитації.

День Гідності і Свободи

21 листопада 2017 року біля могили Борцям за волю України та на майдані Шевченка м. Надвірна відбудуться заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи початок об 11.30 год.

До уваги керівників підприємств, установ, організацій району, міського, cелищних, сільських голів!!!

Інформуємо Вас, що останнім часом почастішали випадки  звернень, нібито за дорученням керівництва облдержадміністрації чи райдерж-адміністрації,  до керівників підприємств, організацій, установ різних рівнів і форм власності щодо надання фінансової допомоги на лікування дітям-сиротам учасників АТО чи під іншими приводами.

Інформаційне повідомлення

Міжнародний конкурс-фестиваль “Щасливі долоні”

З 2005 року Дитячий фонд “Щасливі долоні” проводить Міжнародний конкурс-фестиваль “Щасливі долоні”, головним завданням якого є підтримка талановитих та обдарованих дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, сприяння самовдосконаленню і самоствердженню талантів, створення умов для успішної адаптації дітей-сиріт в соціумі, та розвитку їх творчих здібностей.

Об'єднати вміст