60% 70% 80% 90%

Внутрішня політика

Новини внутрішньої політики

З нагоди вшанування Шевченківських днів на Надвірнянщині відбувся урочистий концерт

  
Сьогодні, 09 березня, з нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження національного героя і символа України Тараса Шевченка в районному будинку культури відбувся святковий концерт.

Відбулася нарада із головами ОТГ по питаннях казначейського обслуговування громад

  
05 березня 2018 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза відбулася робоча нарада щодо казначейського обслуговування новостворених ОТГ.

Надвірнянці вшанували автора Гімну України Михайла Вербицького

   
У неділю, 4 березня, в селі Млини Ярославського повіту Республіка Польща відбулися урочисті заходи з відзначення 203-ї річниці від дня народження видатного громадського діяча, священика і композитора, творця Державного гімну України Михайла Вербицького.

Відбулася нарада щодо шляхів вирішення земельних та квартирних питань для учасників АТО

  
На пропозицію представників громадських організацій учасників та ветеранів АТО відбулася нарада щодо вирішення земельних та квартирних питань для учасників АТО та їх сімей.
 

Про перенесення робочих днів у 2018 році

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  «Про перенесення робочих днів у 2018 році» у 2018 році перенесено робочі дні з:
п’ятниці 9 березня на суботу 3 березня;
понеділка 30 квітня на суботу 5 травня;
п’ятниці 29 червня на суботу 23 червня;
понеділка 24 грудня на суботу 22 грудня;
понеділка 31 грудня на суботу 29 грудня.

Олександр Кеніз взяв участь у Дні депутата

  
28 лютого 2018 року відбувся День депутата, у якому взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук та керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук.

Об'єднати вміст