60% 70% 80% 90%

Внутрішня політика

Новини внутрішньої політики

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ WU-14

З 11 по 15квітня 2017 року ЖФК «Надвірняночка» взяла участь у своєму другому цьогорічному Чемпіонаті України з футболу WU-14, який проходив у м.Тернополі. Наші наймолодші юні футболістки на груповому етапі змогли переграти тільки команду «Луганочка-Спартак» і поступились ДЮСШ №3 з Івано-Франківська та майбутньому бронзовому призеру змагань -  «Янтарочці» з Новояворівськата зайняли в групі третю сходинку.

Відшкодування коштів за свиней, вражених африканською чумою

Сьогодні в райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Івана Тодорука відбулося засідання Держаної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації. В нараді взяли участь члени комісії, сільський голова с. Волосів Володимир Бариляк та представники ЗМІ.

На Надвірнянщині вшановано пам'ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

 
26 квітня біля пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської трагедії відбувся мітинг-реквієм та панахида за загиблими і померлими внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
В заходах взяли участь: керівництво району, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, рятувальники, духовенство та громадськість.

Звернення голови райдержадміністрації Олександра Кеніза з нагоди 31-ої річниці з Дня Чорнобильської трагедії

31 рік пройшло з тих пір, коли в Україні сталася найбільша в світі в той час, техногенна катастрофа - аварія на Чорнобильській АЕС. Вона стала болючою історією для всього світу і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням багатьох держав. Однак, наслідки цієї трагедії могли бути ще набагато масштабнішими.

Іван Тодорук взяв участь у нараді щодо роботи ТОВ "Агрофірма "Добробут Прикарпаття"

 
Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулася нарада щодо роботи ТОВ «Агрофірма «Добробут Прикарпаття», основним напрямком якого є вирощування та переробка птиці.
Об'єднати вміст