60% 70% 80% 90%

Внутрішня політика

Новини внутрішньої політики

В Україні запрацювала Інтерактивна карта проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики - UAMAP

Для представників бізнесу та споживачів, інвесторів, експертів, які зацікавлені в розвитку сталої енергетики в Україні, на сайті www.uamap.org.ua  працює Інтерактивна карта проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики – UAMAP.

Підписано угоду про співпрацю між Надвірнянським та Горохівським районами

  
Угоду про співпрацю підписано між  Надвірнянським районом Івано-Франківської області та Горохівським районом Волинської області.
 

Задум РФ полягає в розповсюдження російської пропаганди – показати, як погано живуть країни, що зробили європейський вибір

Сьогодні «гібридна війна» Росії проти України стала предметом детального вивчення для спеціалістів з багатьох країн світу, оскільки сусіди РФ, зокрема, країни Прибалтики, серйозно побоюються, що у майбутньому пропагандистська війна може розпочатися проти них. Зараз розробляються нововведення, що допоможуть ефективно протистояти інноваційним методам війни. Російська тактика інформаційної війни найкраще розвинена у світі.

У Чернику відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

  
10 серпня 2017 року у селі Черник Надвірнянського району  відбулося відкриття та освячення сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям, встановленого за кошти обласного бюджету та громади села.

Відбулося засідання комісії щодо розгляду звернень громадян

10 серпня 2017 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Миколи Кравчука відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, з метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Об'єднати вміст