60% 70% 80% 90%

Соціальне

Новини соціаліьні від Надвірнянської РДА

У ТРАВНІ ПЕНСІЇ ПІДВИЩАТЬ

Законом України «Про державний бюджет на 2017рік» передбачено збільшення з 01.05.2017 року розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до 1312.00 грн.

Оцінка власного здоров’я жителями Прикарпаття

Турбота про здоров’я населення є не тільки особистою справою кожної людини зокрема, але й одним із основних обов’язків держави, оскільки воно є невід’ємною умовою соціального благополуччя, успішного економічного зростання, збільшення тривалості активного життя. Питаннями збереження здоров’я людей у глобальному масштабі займається Всесвітня організація охорони здоров’я, яка, зокрема, започаткувала проведення Всесвітнього дня здоров’я з метою популяризації здорового способу життя.

Місячник боротьби з туберкульозом в Надвірнянському районі

 У відповідності до затвердженого плану заходів проведення місячника боротьби з туберкульозом в Надвірнянському районі у березні 2017 року, спільно з управління освіти райдержадміністрації, проводиться цикл лекцій в загальноосвітніх закладах району, зокрема в тих населених пунктах, де найбільш несприятлива епідеміологічна ситуація щодо захворювання на туберкульоз.

До всесвітного дня боротьби з туберкульозом

Туберкульоз (ТБ) – це інфекційне захворювання, що поширюється повітрям при вдиханні дрібних частинок, які виділяє інфікована людина при кашлі або чханні.
Інфекція, в основному, вражає легені. Але також може вразити будь-який інший орган або систему організму, зокрема залози шлунково-кишкового тракту, кістки та нервову систему.

ТУБЕРКУЛЬОЗ - ЕПІДЕМІЯ ТРИВАЄ

Захворюваність на туберкульоз по Надвірнянському району протягом  останніх декількох років залишається високою. Хоча протягом 2016 року  і зменшилась кількість випадків вперше діагностованого туберкульозу (52 випадки проти 81 – у 2015 році). 46 відсотків становлять хворі з відкритою формою туберкульозу, при якій мікобактерії туберкульозу виділяються у зовнішнє середовище. 48 % від усіх випадків – хворі звернулися за медичною допомогою дуже пізно – уже з розпадом легеневої тканини.

До відома керівників установ організації архівних відділів та керівників бухгалтерських служб

Надвірнянське об’єднане управління Пенсійного фонду інформує Вас про те, що відповідно до Закону України «Про внесення зміни до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії» № 1043- VIIIвід 29.03.2016 року.

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

                 Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. 

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Головне управління статистики інформує. На Івано-Франківщині під диспансерним наглядом на початок 2016року перебували 892ВІЛ-інфікованіособи, з них з діагнозом СНІД – 359. Упродовж 2015року уперше в житті діагноз ВІЛ-інфекції було встановлено 180особам, що у розрахунку на 100 тис. населення нашої області склало 13 осіб при середньому показнику по Україні – 37 осіб. Серед ВІЛ-інфікованих – майже половина (47%) хворих на СНІД.

Об'єднати вміст