60% 70% 80% 90%

Соціальне

Новини соціаліьні від Надвірнянської РДА

Зміни Одне Життя

ЯК ОБРАТИ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ?

С П И С О К
лікарів загальної практики – сімейних лікарів, дільничних лікарів - терапевтів  та лікарів-педіатрів Надвірнянського  району  для підписання декларацій з квітня   2018  року

ЛЕГАЛЬНА ЗАРОБІТНА ПЛАТА – основа соціальної захищеності працівника

Основа соціальної захищеності працівника – офіційне укладання трудових відносин, виплата належної працівникові суми заробітної плати відповідно до чинного законодавства. Заробітна плата є однією з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і, не опосередковано впливає на рівень життя населення. Виплата зарплати у «конвертах» в умовах сьогодення є непідйомним тягарем сучасності, який несе за собою багато негараздів як державі так і кожному з нас.

Епідемічна ситуація щодо захворюваності кором в Надвірнянському районі станом на 19.02.2018

Епідемічна ситуація з кору в районі неблагополучна. З  початку 2018 року зареєстровано 84 випадки захворювання кором серед населення району. Інтенсивний показник склав 75,5 на 100 тис. населення.

Надвірнянські школярі взяли участь у конкурсі соціальної реклами

В Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 відбулося нагородження учнів, які брали участь у конкурсі соціальної реклами "Наше майбутнє - без шкідливих звичок". Надвірнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було вручено дітям грамоти та солодкі подарунки.

Запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей

У Надвірнянському коледжі  Національного транспортного університету  11 грудня 2017 року було проведено просвітницьке заняття – бесіда з елементами тренінгової роботи на тему «Запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей» за участю психолога Надвірнянського районного центру  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для студентів ІІ-го курсу економічного відділення.

Участь в обласному фестивалі « Горицвіт»

                                                       

Щорічно в м. Івано-Франківську обласним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді організовується фестиваль для молоді з функціональними обмеженнями.

Торгівля людьми – сподівання та реальність

Торгівля людьми – це одне з найнегативніших явищ сучасного світу, це лихий злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і навіть діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Кількість випадків торгівлі людьми та рабства в Україні почастішали, тому наша держава  2017 рік оголосила роком боротьби з торгівлею людьми.  

Об'єднати вміст