60% 70% 80% 90%

Соціальне

Новини соціаліьні від Надвірнянської РДА

Зміни Одне Життя

Що треба знати про гриби, особливо ОТРУЙНІ

Останніми роками особливої гостроти набула проблема отруєнь. Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у європейських країнах з таким діагнозом потрапляє до лікарні одна людина з кожної тисячі, кількість жертв тут навіть більша, ніж при дорожньо-транспортних катастрофах!

Досудова доповідь - справедливе рішення суду

Що таке досудова доповідь?
Законодавчі умови для реалізації досудової пробації. повноважень персоналу органів пробації визначені Законом "Про пробацію" та Кримінальним процесуальним кодексом України.
Законодавцем визначено, що досудова доповідь - це формалізована інформація, що характеризує обвинуваченого, з метою прийняття судом рішення про міру його відповідальності.
 
Для чого потрібна досудова доповідь?

До уваги роботодавців !

Самостійно здійснюємо контроль за даними, що впливають на Ваші пенсійні права

Зреєструвавшись на Веб-порталі Пенсійного фонду України кожен громадянин отримує  можливість зручно і оперативно дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду. Електронні послуги кожній особі  надаються індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Вчасно повідомляємо Фонд соціального страхування

            Відповідно до  Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №1232 від30.11.2011р.

Зовнішня торгівля м.Івано-Франківська товарами у І півріччі 2017 року

Головне управління статистики інформує. Обсяги  експорту  товарів у І півріччі 2017р. склали 147,7млн.дол. США,  імпорту – 107,2 млн.дол. США. Порівняно з І півріччям 2016р.  обсяги  експорту  зменшилися на 5,8%,  імпорту – збільшилися на 16,9%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило  40,5 млн.дол. США,  коефіцієнт  покриття  експортом  імпорту склав 1,38.

Об'єднати вміст