60% 70% 80% 90%

Соціальне

Новини соціаліьні від Надвірнянської РДА

Зміни Одне Життя

Запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей

У Надвірнянському коледжі  Національного транспортного університету  11 грудня 2017 року було проведено просвітницьке заняття – бесіда з елементами тренінгової роботи на тему «Запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей» за участю психолога Надвірнянського районного центру  соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для студентів ІІ-го курсу економічного відділення.

Участь в обласному фестивалі « Горицвіт»

                                                       

Щорічно в м. Івано-Франківську обласним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді організовується фестиваль для молоді з функціональними обмеженнями.

Торгівля людьми – сподівання та реальність

Торгівля людьми – це одне з найнегативніших явищ сучасного світу, це лихий злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і навіть діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Кількість випадків торгівлі людьми та рабства в Україні почастішали, тому наша держава  2017 рік оголосила роком боротьби з торгівлею людьми.  

Порядок обчислення коефіцієнта страхового стажу під час перерахукнку пенсій з 1 жовтня 2017 року

Розмір пенсії залежить від тривалості страхового стажу та заробітної плати, з якої сплачено страхові внески. Тривалість страхового стажу визначає коефіцієнт стахового стажу. Формула розрахунку якого наведено у сатті 25 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”(далі Закон 1058):
 
Кс=См х Вс/100% х 12, де
 
Кс – коефецієнт страхового стажу;

Акція “16 днів проти насильства”

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”, яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
Під час проведення акції доцільно привернути особливу увагу до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок (25 листопада).

Перерахунок пенсій по інвалідності внаслідок трудового каліцтва або професійного захворювання та пенсії у разі втрати годувальника з зазначених причин

Пенсії по інвалідності внаслідок трудового каліцтва або професійного захворювання та пенсії у разі втрати годувальника із зазначених причин до жовтня 2017 року обчислювалися за нормами Закону України “Про пенсійне забезпечення”. Розмір таких пенсій з урахуванням щомісячної державної  адресної допомоги, яка встановлювалася відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 р. №265, становив 1312 грн.

Об'єднати вміст