60% 70% 80% 90%

Центр зайнятості

Новини Центру зайнятості

Запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту

З метою інформування про небезпеку нелегального працевлаштування та уникнення трудової експлуатації 15 лютого 2018 року відбувся семінар для безробітних «Легальна зайнятість».

Вік і працевлаштування...

Після 50 років, коли накопичений досвід дає можливість реалістично оцінити співвідношення очікувань та досягнень, людина починає підбивати підсумки своєї діяльності та результатів. Замислюватися з приводу сенсу життя і цінності реалізованого.
Думаючи про майбутнє, людина змушена переглянути свої цілі, враховуючи професійний статус, фізичний стан і сімейні обставини.

Підвищуємо шанси працевлаштування під час співбесіди

З метою надання практичної допомоги з техніки працевлаштування, підвищення самооцінки людей, що звертаються для правлаштування 15.01.2018 року Надвірнянською районною філією Івано-франківського ОЦЗ проведено семінар «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем».
Ознайомлення безробітних з правилами підготовки до співбесіди, питаннями, які обговорюються з роботодавцем та основними прийомами самопрезентації - на це та інші запитання, шукали відповідь безробітні, що були присутні на заході.

Щоб перетворити мрію на мету, а мету на реальність

 
Мрія, зазвичай, досить абстрактна і узагальнена, 
мета ж прекрасна тим, що її, як правило, досягають.

Робочий візит до Надвірнянської районної філії

27 листопада 2017 року директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк разом з заступником директора - начальником відділу організації матеріально-технічного забезпечення обласного центру зайнятості Петром Данилюком з робочим візитом відвідали Надвірнянську районну філію Івано-Франківського обласного центру.

Потреби ринку праці та професійне самовизначення

З метою довести інформацію щодо принципів діяльності служби зайнятості послуг щодо питань професійного вибору в сучасних соціально-економічних умовах з урахуванням особистісних характеристик людини та попиту на ринку праці 23.11.2017 року Надвірнянською районною філією Івано-Франківського ОЦЗ проведено День відкритих дверей центру зайнятості для учнів Надвірнянського МНВК.

Розмірковуючи над своїм майбутнім...

Профконсультаційний урок для учнів Надвірнянського МНВК
 
«Вдало обрана професія для людини – важливий
крок до самостійного вирішення проблеми працевлаштування».

«День відкритих дверей» – шлях до пізнання

« Якщо професія стає способом життя, то ремесло перетворюється в мистецтво»
В. Шевельов
 

Профорієнтаційна робота з учнями Надвірнянського ПТУ №11


Здобути робітничу професію — це престижно!
З метою більш розширеного уявлення про послуги служби зайнятості, проблем працевлаштування молоді Надвірнянською районною філією для учнів Надвірнянського ПТУ №11 проведено ряд  заходів з учнями Надвірнянського ПТУ№11.

Інформаційна допомога учасникам АТО


10 листопада 2017 року Надвірнянською районною філією за участю головного спеціаліста спеціаліста відділу Надвірнянського бюро правової допомоги Людмилою Туєшин був проведений семінар для учасників АТО.

Об'єднати вміст