60% 70% 80% 90%

Центр зайнятості

Новини Центру зайнятості

Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми експлуатації дитячої праці

До відзначення Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми, в Надвірнянському районному центрі зайнятості 18 жовтня був організований та проведений профінформаційний семінар на тему: “Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми експлуатації дитячої праці” за участю спеціаліста Надвірнянського відділу соціального захисту населення Лідії Яцюк.

Вибір професії у житті кожної людини — це програмування власної долі

Немає професій з великим майбутнім, але є професіонал з великим майбутнім.

Майстерня професій

  

Надвірнянський районний центр зайнятості гостинно відкрив двері учням Цуцилівського навчально-виховного комплексу

Надвірнянським районним центром зайнятості 28 вересня був проведений День відкритих дверей центру зайнятості для учнів Цуцилівського навчально-виховного комплексу.
Метою проведення заходів є ознайомлення школярів з професіями, які користуються попитом на ринку праці, з послугами центру зайнятості для школярів, формування позитивного іміджу робітничих професій.

ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ.

  
Професія має велике значення для кожної людини. Хтось з дитячого або підліткового віку знає ким хоче бути, інші ж навпаки, навіть у випускних класах довго роздумують, сумніваються перед тим, як остаточно вирішити, яку професію обрати. 

Підганяй сам свою роботу; не чекай, щоб вона тебе підганяла

Запорука успішності будь-якої діяльності в її правильному плануванні. А почати таке планування слід з визначення ситуації та наявних у вас ресурсів.
Проте, актуальність сьогодення в аспекті працевлаштування – підібрати кваліфікованих працівників роботодавцю, які мають стаж роботи, але ця реалія перевищує ряд випускників, які ще не працювали на робочому місці.

Рекомендуємо, вчимо, інформуємо..

Становище жінки на ринку праці складне й уразливе. Залишаються нерівні можливості жінок під час прийняття на роботу, перспектив професійного зростання та просування по службі. Безробітними частіше стають жінки, їх першими звільняють з роботи. З метою успішної самопрезентації у здійсненні першого кроку в пошуку роботи та піднятті власної самооцінки, 21 вересня в Надвірнянському районному центрі зайнятості був проведений даний захід.

Як не стати жертвою трудового рабства

Надвірнянським районним центром зайнятості 20 вересня 2017 року за участю представників БФ “Карітас Івано-Франківського УГКЦ” проведено профінформаційний семінар для безробітних на тему: « Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини

Проведення профорієнтаційної роботи для учнів сільської школи
 
«Той, хто професій не знає,
Часто в житті «блукає».
Марно ви часу не гайте,
Професій більше пізнавайте.»
 

Об'єднати вміст