60% 70% 80% 90%

Центр зайнятості

Новини Центру зайнятості

Допомогти жінкам у покращенні власної ситуації у сфері зайнятості

З метою підвищення самооцінки та впевненості у жінок, Надвірнянським районним центром зайнятості систематично проводяться семінари та тренінги для жінок, які зареєстровані в службі зайнятості та шукають роботу. 

Молодь на ринку праці – проблеми і шляхи вирішення

З метою  інформованості молоді яка перебуває в Надвірнянському центрі зайнятості на обліку 8 серпня було проведено профінформаційний семінар на тему «Молодь на ринку праці». Основна мета заходу - обговорення основних проблем працевлаштування молоді їхні переваги та конкурентоспроможність на ринку праці.

Основні характеристики трудової міграції, причини її виникнення та небезпечні наслідки нелегальної міграції

З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми з 24 липня по 06 серпня цього року  як в цілому по Україні, так і в області, проходять різнопланові заходи.

Виїзна мобільна акція - джерело інформації

       Своєчасне отримання інформації є важливим фактором для вирішення багатьох питань. Адже володіючи певною інформацією людина може якнайшвидше щось змінити  в своєму житті, а саме  в плані трудової діяльності.

Основи малого бізнесу, або як розпочати власну справу?

Орієнтація безробітних та зайняття підприємницькою діяльністю є комплексним, довготривалим процесом, який передбачає послідовне, поетапне проведення ряду заходів, спрямованих на різнобічне інформування безробітних про стан ринку праці, їх професійну орієнтацію, формування мотиваційної сфери для зайняття підприємницькою діяльністю, професійне навчання та підтримку на етапі становлення.

Праця – найкращий шлях до того, щоб любити життя

Профконсультаційний семінар „Особливості зайнятості молоді”                                                          
 

«Запобігти. Врятувати. Допомогти» - День відкритих дверей на виробництві для безробітних

З метою ознайомлення із специфікою роботи підприємства, правильним діям в умовах небезпеки, підняття іміджу професії рятувальника сьогодні, 18 липня Надвірнянським районним центром зайнятості було проведено та організовано День відкритих дверей на виробництво до Надвірнянського РВ ДСНС.

Моя професія – моє покликання

У світі існує безліч професій. Як же зорієнтуватися серед цієї кількості? Як знайти серед тисяч ту єдину, яка стане справою всього життя? Питання вибору майбутньої професії постає надзвичайно гостро. 3 – 4 липня 2017 року фахівцем Надвірнянського районного центру зайнятості Іванною Зінченко було проведено  профінформаційні уроки для дітей, які відпочивають в літньому оздоровчому таборі «Едельвейс».

Об'єднати вміст